רכבי טויוטה, הידועים בעולם בפיתוחים הטכנולוגיים פורצי הדרך שלהם, מציגים את הדבר הבא במערכות הבטיחות של הרכב  Toyota Safety Sense טויוטה רכב השפלה רמלה לוד

 

TOYOTA SAFETY SENSE

מערכות הבטיחות המתקדמות מבית טויוטה - לנסיעה בראש שקט!

 

 

בנסיעה בכבישים כיום צריך את כל העזרה שאפשר לקבל! חברת טויוטה מציגה טכנולוגיה פורצת דרך עם מערכות בטיחות אוטונומיות המושתתות על חיישנים ומצלמות, והופכות כל נסיעה לבטוחה מתמיד!

באמצעות מערכות Toyota Safety Sense חברת טויוטה מנסה לייצר סביבת נהיגה שקטה וזהירה ולשפר את רמת הבטיחות במצבי הנהיגה השונים: חניה, נסיעה בעיר או נסיעה בכביש מהיר.

 

 

מערכות TOYOTA SAFETY SENSE :

 

בקרת שיוט אדפטיבית (ADAPTIVE CRUISE CONTROL) : המערכת שומרת על מרחק מינימלי מוגדר מראש בין הטויוטה שלך לבין הרכב שלפניך. אם המרחק מצטמצם מידי, המערכת מורידה את המהירות ובסופו של דבר אף מפעילה את הבלמים ואורות הבלמים.

 

 

 

מערכת לזיהוי תמרורי דרך (ROAD SIGN ASSIST) : מערכת זיהוי תמרורי דרך מנטרת את תמרורי הדרך בכביש ומציגה מידע שימושי כמו מגבלת מהירות נוכחית או מגבלות עקיפה - ישירות על מסך הרכב. המערכת מתריעה גם בצורה ויזואלית וגם קולית אם הנהג/ת לא נשמע לתמרורים.

 

 

 

מערכות קדם התנגשות (PRE-COLLISION SYSTEM) : מערכת קדם ההתנגשות של טויוטה יכולה לזהות ולסייע במניעת התנגשות עם כלי רכב אחרים, הולכי רגל ורוכבי אופניים. הנהג יקבל התרעה תוך סיוע של הבלמים. בנוסף, אם הנהג/ת לא יצליח לבלום בזמן אמת, הבלמים האוטומטיים יכנסו לפעולה על מנת למנוע או לצמצם נזק אשר יגרם מהתנגשות.

 

 

 

 

מערכת שמירת מרכז נתיב (LANE TRACE ASSIST) : מערכת שמירת מרכז נתיב נועדה להפוך את הנסיעה בכביש מהיר לבטוחה יותר. היא שומרת על הרכב במרכז הנתיב, ואם מתחילים לסטות ממנו, סיוע ההיגוי יסיט בעדינות את הרכב ויתקן את מסלולו.

 

 

מערכת אור גבוה אוטומטי (AUTOMATIC HIGH BEAM) : מערכת אור גבוה אוטומטי סורקת לאורך הכביש פנסים מתקרבים. אם היא מזהה פנסים, היא מכבה אוטומטית את האורות הגבוהים ועוברת לאורות נמוכים. כאשר הפנסים חולפים, היא עוברת אוטומטית שוב לאורות גבוהים.

 

 

 

 

עם מערכות הבטיחות המתקדמות, חברת טויוטה ממשיכה להציב רף בטיחות מהגבוהים ביותר לקהל לקוחותיה. כל זאת על מנת לספק שירות איכותי ללא פשרות ולשים את הלקוח ובטיחותו לפני הכול. לחצו כאן למעבר לצפיה בדגמי טויוטה החדשים לשנת 2022.

 

 

 

 

 

 

**זמינות מערכות הבטיחות של Toyota Safety Sense משתנה מדגם לדגם ובין רמות הגימור של הדגמים השונים. ייתכן כי לא כל המערכות המפורטות מעלה קיימות בכל דגם.

**מערכות בטיחות מתקדמות, כגון Toyota Safety Sense, נועדו לסייע לנהג/ת אך לא להחליפו/ה.  על הנהג/ת להיות בשליטה על הרכב בכל עת, מאחר ותיפקוד מערכת ה- Toyota Safety Sense עשוי להיות מושפע מגורמים חיצוניים עליהם אין שליטה. על כן טויוטה לא תוכל לשאת באחריות כלשהי להשלכות הנגזרות מהשימוש במערכת.

 
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות