טויוטה היברידית - לחוויית נסיעה עוצמתית ושקטה

חברת טויוטה החלה לשווק את הפריוס- המכונית ההיברידית הראשונה, לפני למעלה מעשרים שנה. טויוטה הייתה למעשה החלוצה בתחום ההנעה ההיברידית ובתוך מספר שנים צברה פופולריות רבה והחברה החלה לפתח ולהשקיע בדגמי טויוטה נוספים.

החזון של הטכנולוגיה ההיברידית של טויוטה היה להפחית את התלות של תעשיית הרכב בבנזין היקר והמזהם, על ידי שימוש במנוע משולב שהביא לחיסכון עצום.

 

הטכנולוגיה ההיברידית

 טכנולוגיית HYBRID SYNERGY DRIVE עם ההנעה ההיברידית משלבת בין שני סוגי מנועים: מנוע בנזין עיקרי ומנוע חשמלי תומך. שני המנועים מעניקים לרכב את היכולת לנסוע בעלות מינימלית ומספקים כוח ועוצמה כאשר הם פועלים יחדיו. כאשר הסוללה נחלשת הרכב ממשיך למלא אותה, מבלי שיהיה צורך לחבר את הרכב לשקע חשמל.
העובדה כי הרכב משתמש בשני מנועים, מעניקה לנהג את השקט הנפשי להמשיך ולנסוע גם כאשר הסוללה ריקה, בעוד המנגנון המתוחכם של הרכב, בוחר האם להשתמש במנוע החשמלי, במנוע הבנזין או בשניהם.

בזמן בלימה, הבלימה עצמה מייצרת חשמל הנאגר בבטרייה, הרכב משתתק ובזמן עמידה במקום לא ישמיע שום רעש. במידה ונכנסים למצב של עקיפת רכב או מגיעים לעלייה, שני המנועים יעבדו יחד על מנת לספק לרכב את העוצמה לה הוא זקוק.

יתרונות בקניית מכונית טויוטה היברידית

אחד היתרונות הגדולים בימינו הוא שהנסיעה ברכב היברידי מאפשרת לחסוך משמעותית בהוצאות הדלק, מאחר ובחלק מזמן הנסיעה הסוללה מטעינה את עצמה, כך שהחיסכון בצריכת הדלק היא משמעותית.

נסיעה במכונית טויוטה היברידית שומרת על איכות הסביבה ומפחיתה את פליטות המזהמים.

חוויית נסיעה במכונית היברידית היא שקטה, רכה ונעימה יותר.

עלויות התחזוקה של הרכב ההיברידי נמוכות יותר.

 

 

הדגמים ההיברידיים

יאריס היברידית

 

 

 
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות