מה זה טויוטה סלקט ולמה זה כדאי לי?

 

אנחנו ברכב השפלה סוכנות מורשית טויוטה רמלה מבטיחים שקיפות מלאה, בדיקות קפדניות ומתן ייעוץ מקצועי בבחירת רכב טויוטה מבעלות קודמת. אמנם הריח של רכב חדש, קריעת הניילונים מהמושבים ורגע ההנעה הם רגעים מהנים במיוחד ללא ספק, אבל, אם חושבים רגע בהגיון, הרבה יותר משתלם לקנות רכב טויוטה יד 2 מנקודת המבט הכלכלית, רכבי טויוטה סלקט הם רכבים במצב מעולה שלא יאכזבו אתכם כלל, רכבים שישמשו אתכם לאורך זמן ותהנו מהנסיעה בהם.

  

לחצו לצפייה ברכבי טויוטה סלקט באתר

 

ישנו מבחר ענק של רכבי טויוטה סלקט אצלנו רכב השפלה, התקווה 6 רמלה (מחלף רמלוד) לחצו ליצירת קשר או חייגו כעת 073-270-70-70

 

טויוטה סלקט היא תוכנית בה ניתן לרכוש רכב מבעלות קודמת (כפי שמכונה יד שניה) מסוכנות טויוטה. כ-155 בדיקות קפדניות ומקיפות לכל רכב, זוהי פלטפורמה שפותחה על פי הסטנדרטיים הבלתי מתפשרים של טויוטה אירופה, צוות סלקט מקבל הסמכה של טויוטה אירופה, צוות מקצועי ומיומן המטפל ובודק רכבי טויוטה יד שניה בצורה מקפדנית ומקיפה מאוד! כל רכב טויוטה מבעלות קודמת מקבל לא פחות מ-155 בדיקות שונות ורק רכבים שעברו את התהליך בהצלחה, לא עברו תאונות בעלות משמעות בעבר וטופלו על פי הוראות יצרן מתקבלים לטויוטה סלקט.

 

רכבי טויוטה סלקט מקבלים אחריות יבואן

כלקוח Toyota Select תהנu מאחריות יבואן מקיפה ושירותי גרירה*:

לרכבים שבאחריות יצרן- הארכת אחריות עד 5 שנים או 120,000 ק”מ (המוקדם מבינהם)
לרכבים 3-6 שנים- הארכת אחריות לשנתיים או 30,000 ק”מ (המוקדם מבינהם)
לרכבים 6-10- הארכת אחריות לשנתיים או 15,000 ק”מ (המוקדם מבינהם)
* לרכבי סלקט שנרכשו החל מתאריך 27/10/2021 ובהתאם לתנאי ההסכם

  

מה עם המוכרים עצמם?

רכב השפלה וטויוטה בכלל אינם מסתכלים אך ורק על הרוכש אלא הוגנים מאוד לגבי המוכרים. מוכר טויוטה יד 2 פרטי, אשר מעוניין להשתדרג ולרכוש רכב טויוטה חדש 2022, אשר עמד בסטנרטים של טויוטה סלקט ושמר על רכבו לאורך זמן, טיפל במוסך מורשה טויוטה, יקבל תמורה כספית מכובדת וראויה עבר רכבו!
צור קשר
* שדה חובה
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות