אודות סוכנות מורשית טויוטה רכב השפלה

רכב השפלה- סוכנות מורשית טויוטה

 

רכב השפלה, סוכנות מורשית טויוטה ברמלה, נוסדה בשנת 2009 ומאז היא מעניקה ללקוחותיה שירות איכותי על פי אמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר.

תחת קורת גג אחת, במבנה גדול ומרהיב, מעניקה סוכנות רכב השפלה מגוון שירותים לרכב ומציגה באולם התצוגה היפהפה את מגוון דגמי טויוטה החדשים ביותר.

מרכז השירות ברכב השפלה כולל מגוון שירותים לרכב, כגון: פחחות וצבע, מכונאות, חשמל ודיאגנוסטיקה, התקנת אביזרים, שירות העברת טסט ועוד.

אנשי המקצוע במחלקות השונות במרכז השירות של רכב השפלה הינם מהטובים בארץ, בעלי ניסיון רב שעברו הכשרות מקצועיות מטעם יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל. צוותי העובדים מתמקצעים באופן שוטף והינם בעלי מומחיות רבה בטיפול ברכבי טויוטה.

השירות הוא הפרמטר הראשון בסדר העדיפויות, כאשר השאיפה המתמדת של מרכז השירות רכב השפלה היא שהלקוח יחווה את השירות האיכותי והמהיר ביותר ויחווה שביעות רצון בכל שלב ושלב.

המחלקות מצוידות באבזור הטכנולוגי המתקדם ביותר שיש בענף, דבר המאפשר אבחונים מדויקים, טיפולים מהירים ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

אולם התצוגה של רכב השפלה מציג את מגוון דגמי טויוטה החדשים ביותר. נציגי השירות באולם התצוגה מלווים באופן אישי כל לקוח ולקוח, מעניקים את כל האינפורמציה הדרושה ומתאימים ללקוח את מסלול המימון תוך הבנת צרכיו ויכולותיו. כמו כן, הלקוח נהנה מנסיעת התרשמות ללא התחייבות שנקבעת לו מראש ברכב הנחשק.

בנוסף, רכב השפלה מציע מכירה וקניה של מגוון רכבי יד 2 של טויוטה, במסגרת תוכנית טויוטה סלקט, אשר מבטיחה את איכות ותקינות כלי הרכב, אחריות יבואן ושירות לאורך כל הדרך. הלקוח רוכש רכב איכותי כמו חדש ויוצא לדרך עם שקט נפשי והנאה גדולה.

ברכב השפלה מתחייבים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ואת כל מה שנדרש על מנת שתהנו בכל שלב ושלב מנסיעה בטוחה, מענגת ושקטה בטויוטה שלכם.
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות